Náš svatební víkend na Barokním statku Benice byl naprosto dokonalý. Statek a jeho okolí je sám o sobě nádherným místem a pro naši svatbu to bylo přesně to, co jsme si vysnili. Krásné místo, soukromý po celý víkend, možnost ubytování všech hostů a hlavně to, že se celý svatební den děje na jednom místě a všichni jsme tak mohli být stále spolu. Ano, máme super rodinu a přátele, díky kterým to byla neskutečná jízda, ale benický tým pod vedením Martiny Pilátové na tom má tu největší zásluhu a díky nim to pro nás byl tak úžasný víkend, že bychom svatbu nejradši zopakovali 😂 . Když to vezmu postupně……Martina je profesionálka na svém místě, která moc dobře ví, co dělá. Má absolutně vše pod kontrolou, nic pro ní není problém, během celého svatebního dne vše bravurně koordinovala a ještě k tomu byla vždy usměvavá a ke všem maximálně vstřícná. Dále bychom rádi zmínili paní šéfkuchařku Hanku Myslivcovou, která byla naprosto neskutečná. Při sestavováni menu nám se vším maximálně poradila, sama navrhla i změny a jídlo bod jejím vedením bylo neuvěřitelně chutné, nápadité a vždy precizně servírované. Všichni naši hosté si jídlo po celý den nemohli vynachválit a dokonce se chvílemi u rautových stolů tvořili i fronty. A další, kdo zaslouží velkou pochvalu je určitě tým obsluhy. Dámy byly od rána do noci usměvavé, absolutně profesionální, byly neustále v pohybu kolem hostů a dělali pro nás první poslední. Pro celý benický tým musel být celý víkend velmi náročný, ale na jejich tvářích byl vždy jen přátelský úsměv a ani známka únavy…..a to jim vydrželo i do páté hodiny ranní, kdy jsme naší jízdu ukončovali. Z jejich vystupování bylo zřejmé, že svou práci dělají s nadšením a je pro ně na prvním místě spokojenost hostů a to se v dnešní době vidí málokdy.

Díky výše zmíněnému na naší svatbě panovala tak přátelská a rodinná atmosféra, že jsme tomu ani nemohli uvěřit a ještě teď z toho všeho máme husí kůži, jak to bylo krásné. Všechno toto udělalo z naší svatby nezapomenutelný zážitek, a tak jsme si to přesně přáli, takže jsme šťastní, že jsme pro náš velký den zvolili právě Barokní statek Benice. Musíme říct, že se nám v neděli vůbec nechtělo odjíždět a loučení s celým benickým týmem bylo hodně emotivní.

Tímto bychom rádi ze srdce poděkovali Martině, Hance a ostatním členům týmu, že pro nás připravili tak nepředstavitelně úžasný víkend, který navždy zůstane v našich srdcích. Jste NEJLEPŠÍ a doufáme, že se ještě někdy uvidíme!!!!!!