Chtěli bychom poděkovat celému týmu Statku Benice za realizaci našeho velkého – svatebního dne. V rámci spolupráce jsme byli naprosto spokojeni, byly dodrženy veškeré smluvené podmínky a vše fungovalo dle plánu. Personál byl velice vstřícný, usměvavý a ochotný. Co se týče obědového menu, rautu a večerního grilování, tak jídlo bylo velice chutné a byl ho dostatek. Poděkování naleží i paní šéfkuchařce, s kterou jsme konzultovali daná množství jídel, takže se nám naštěstí nestalo, že bychom měli hladové a tím pádem nespokojené hosty. Areál Statku Benice je kapitola sama o sobě – romantické prostředí, krásná příroda, roztomilá zvířata a dětské vyžití.
Za nás tedy vřelé doporučení, které bylo potvrzeno i velice přívětivou odezvou našich hostů – od budoucích maminek i tatínků po babičky.
Pokud zde zvažujete svatbu, tak v prvé řadě udělejte to, že se na statek dojedete podívat! Statek Benice má totiž nepopsatelnou atmosféru a určitě si zamilujete zdejší klid a radost z obyčejného „venkovského“ života. Nemohu se dočkat, až po letech statek navštívíme a společně s manželem zavzpomínáme na naši veselku.  (Hromasová-Peško)