Statek nás okouzlil hned při první návštěvě, kdy jsme teprve vybírali to pravé místo. Nadchl nás jak prostor samotný, tak Martina Pilátová, která nám vše ochotně ukázala a vysvětlila. Když jsme odjížděli, už jsme věděli, že na prohlídku dalších vytipovaných míst nedojde.

     Začali jsme tedy s plánováním, ale bohužel jsme se s termínem svatby trefili zrovna do nouzového stavu a zákazu svateb. Naštěstí, v Benicích jsou připraveni snad úplně na všechno a svatbu se nám bez větších komplikací podařilo o pár týdnů posunout. Martina byla prostě skvělá a podpořila nás, i když už jsme pochybovali, zda vůbec nějaká svatba bude.

     Dočkali jsme se tedy nakonec našeho velkého dne a jsme moc rádi, že jsme ho mohli prožít na takto krásném místě. Vše probíhalo naprosto podle našich představ a předchozí domluvy. Průběh svatebního dne měla pod palcem úžasná Hanka, která vše řídila a hlídala a my se nemuseli starat vůbec o nic. Všechen personál byl velmi milý, usměvavý a vstřícný, moc rádi na ně vzpomínáme. A pokud jde o kuchaře, ti se také překonávali. Jídlo bylo perfektní a svatební hosté ho dodnes chválí. Zkrátka s přispěním všech těchto lidí, byl náš svatební den opravdu pohádkový. Díky dětskému koutku a venkovnímu hřišti, se navíc skvěle bavily i všechny přítomné děti a rodiče měli čas si svatbu také pořádně užít.

     Na čas strávený v Benicích velmi rádi vzpomínáme a od svatebních hostů slýcháme to samé. Statek je na svatbu jako stvořený a vřele ho doporučujeme.

Lenka a Tomáš Vyšinkovi