Milá Martino,

rádi bychom Ti ještě jednou prostřednictvím této korespondence moc poděkovali za perfektní spolupráci a pomoc při realizaci našeho dne „D“. Bylo nám velkým potěšením spolupracovat s tebou a realizovat vše u vás na statku v Benicích. Přejeme Ti i celému kolektivu do Benic spoustu spokojených a „platících“ párů a málo zlobivých Martinů 🙂

Recenze pro Statek Benice a ústřední postavu Martinu 🙂 (omlouváme se za časovou prodlevu)

Naši svatbu jsme se rozhodli realizovat po 10-ti společně strávených letech a dvou dětech. Z tohoto důvodu jsme měli přání, aby se jednalo o zážitek, na který budeme vždy rádi vzpomínat (ale to chtějí samozřejmě všichni).

Místo pro naší svatbu jsme hledali na internetu a Barokní statek Benice byl prvním místem, kam jsme se jeli podívat. A ve finále to stačilo.

Po milém přivítání a seznámení se s koordinátorkou Martinou, následnou prezentací statku a kulinářských dobrot jsme měli jasno – realizovat náš svatební den budeme zde! Nic na tom nezměnila ani skutečnost, že jsme si původně mysleli, že se jedná o Benice u Prahy a ne u Benešova. 🙂

Po celou dobu příprav i v samotný svatební den nám byla Martina plně k dispozici, pomohla nám se vším, co bylo třeba a že toho bylo dost…, kdo nezažil, neuvěří 🙂 Obrovskou výhodou statku je, že se zde realizuje pouze jedna svatba za víkend, je tedy dostatek času na vše a hlavně je vše na jednom místě! Prostory uvnitř i venkovní prostředí jsou úchvatné, jídlo bylo vynikající a ochotný personál se vynasnažil vyhovět každému našemu požadavku.

Děkujeme tímto celému kolektivu z benického statku, byli jste perfektní! Martino, tobě patří EXTRA poděkování, jelikož Tvůj profesionální přístup a nadhled udělal z našeho svatebního dne ten opravdu nezapomenutelný a o to, nám přece šlo.

Lucka & (zlobivý) Martin
Den „D“ v Benicích dne 11. 07. 2020