Dokonalé místo

Hledáte romantické místo pro Váš svatební den a přejete si soukromí, rodinnou atmosféru a všude kam dohlédnete pouze přírodu? Jste správně v Barokním statku Benice.

Svatební sezóna

Sezdáno párů

Slavnostních svatebních kočárů s kladrubskými koňmi

Svatebčanů

Játrových knedlíčků do polévek

Svatebních koláčků

Nabízíme uspořádání obřadu, svatební hostiny a ubytování v jednom místě. Neocenitelné je naprosté soukromí po celý svatební víkend.

Barokní statek Benice byl postaven z lásky. Původní majitel Jan Josef z Vrtby, tehdejší majitel celého Konopišťského panství, ho v polovině 18. století postavil pro svou milovanou ženu Annu. Je uspořádán do trojúhelníku, který symbolizuje nejsvětější trojici. Vchody do dvora spolu s budovami tvoří hexagram, prastarý symbol spojení mužského a ženského principu. S velkým vnitřním dvorem, penzionem, domácí kuchyní a obrovským špejcharem leží uprostřed našich polí, luk a lesů – daleko od hluku měst i vesnic. Pro snoubence je to ráj, mohou prožít svůj velký den v soukromí se svou rodinou, přáteli a blízkými podle svých představ. 

Tradice

Spolehlivost

Dobrá cena

Domácí kuchyně

Soukromí

Osobní přístup

Napište nám

 

Na základě našich možností je naší snahou vytvořit a zařídit vše podle Vašich představ a přání tak, aby Váš svatební den byl pro Vás nezapomenutelným a neopakovatelným krásným zážitkem.

U nás na statku je možné uspořádat svatební obřad, slavnostní oběd, raut i grilování.

Vše je možné upravit nebo sestavit dle Vašeho přání.

Kontakt

+420 601 324 166

martina@statekbenice.cz