Reference

Manželé Vyšinkovi

Statek nás okouzlil hned při první návštěvě, kdy jsme teprve vybírali to pravé místo. Nadchl nás jak prostor samotný, tak Martina Pilátová, která nám vše ochotně ukázala a vysvětlila. Když jsme odjížděli, už jsme věděli, že na prohlídku dalších vytipovaných míst nedojde.

     Začali jsme tedy s plánováním, ale bohužel jsme se s termínem svatby trefili zrovna do nouzového stavu a zákazu svateb. Naštěstí, v Benicích jsou připraveni snad úplně na všechno a svatbu se nám bez větších komplikací podařilo o pár týdnů posunout. Martina byla prostě skvělá a podpořila nás, i když už jsme pochybovali, zda vůbec nějaká svatba bude.

     Dočkali jsme se tedy nakonec našeho velkého dne a jsme moc rádi, že jsme ho mohli prožít na takto krásném místě. Vše probíhalo naprosto podle našich představ a předchozí domluvy. Průběh svatebního dne měla pod palcem úžasná Hanka, která vše řídila a hlídala a my se nemuseli starat vůbec o nic. Všechen personál byl velmi milý, usměvavý a vstřícný, moc rádi na ně vzpomínáme. A pokud jde o kuchaře, ti se také překonávali. Jídlo bylo perfektní a svatební hosté ho dodnes chválí. Zkrátka s přispěním všech těchto lidí, byl náš svatební den opravdu pohádkový. Díky dětskému koutku a venkovnímu hřišti, se navíc skvěle bavily i všechny přítomné děti a rodiče měli čas si svatbu také pořádně užít.

     Na čas strávený v Benicích velmi rádi vzpomínáme a od svatebních hostů slýcháme to samé. Statek je na svatbu jako stvořený a vřele ho doporučujeme.

Lenka a Tomáš Vyšinkovi

Manželé Kazatelovi

Milá Martino a celý Benický týme,

už je tomu více než rok, co jsme u Vás na statku prožili jeden z nejkrásnějších dnů našich životů. A to nás donutilo zavzpomínat na ten báječný den u Vás a konečně dopsat recenzi, kterou máme rok rozepsanou.

Rádi bychom Vám i když takto s ročním odstupem moc rádi poděkovali za všechno, co jste pro nás při přípravách, a hlavně v průběhu naší svatby dělala. Moc nám to pomohlo a bez Vaší pomoci bychom určitě ještě bezmocně stáli v pokojích a nevěděli, kdy přijde náš čas. Rovněž bychom chtěli strašně moc vychválit personál. Od pánů, co ráno hrabali štěrk a stavěli zázemí, přes vynikající kuchaře, ke kterým se dostaneme později, až po číšníky a servírky, které nás po celý den, a dokonce až dlouho do noci s úsměvy na tvářích obsluhovali. Za celý den jsme neviděli na jejich tvářích nic než úsměv, a to není názor jenom náš, ale od všech svatebčanů jsme dostali stejné chvalozpěvy na obsluhu.

Kuchyně, jak už jsme psali výše, to je kapitola sama pro sebe. Sestavování menu byl trochu oříšek, neboť jsme chtěli vyjít vstříc i těm, kteří jedí odlišně, ale pro vás nebyl nic problém a vše dopadlo ke spokojenosti všech. No a teď už k tomu jídlu. To bylo jedním slovem úžasné! Celý den jsme byli zasypávání tím nejlepším, co jsme si uměli jenom představit. Servírovaný oběd, odpolední raut včetně grilování, večerní raut a k tomu spousta dobrot. Kéž by se k Vám dalo jet jen tak na jídlo. Asi bychom u Vás byli často, a to i přesto, že to máme nějaký kousek cesty.

To vše bylo završeno nádherně zrekonstruovaným bydlením nad stájemi, kde byla přímo pohádka složit hlavu nad ránem, když skončilo všechno veselí. No, co k tomu ještě dodat. Bylo to úžasné, skvělé, nádherné, nezapomenutelné…

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho vydařených svatebních sezón a spokojených svatebčanů, protože to ti naši včetně nás rozhodně byli.

A nakonec jedna milá zpráva od nás. Letos 1. 5. se nám narodil syn Vojtěch, a tak jsme naše manželství zpečetili téměř do roka a do dne.

Brzy na viděnou,

Hanka, Tomáš a Vojta Kazatelovi

Manželé Hájkovi

Dobrý den, paní Pilátová,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za naprosto neuvěřitelný, krásný a báječný svatební den, který jsme u Vás zažili. Doteď posloucháme od známých, že jsme si vybrali perfektní místo s fantastickým týmem lidí.

Hned naší první návštěvu na statku, jsme věděli, že je to to pravé místo pro náš velký den. Statek nás okouzlil nejen jeho prostředím, ale také úžasně milým a ochotným personálem. Byl přesně takový, jaký jsme si s manželem představovali. Nebylo třeba to přehánět ani s výzdobou, protože tohle místo bylo nádherné samo o sobě.

Udělat svatbu na tomto nádherném místě, bylo úžasné rozhodnutí. Během našeho dne to bylo celkem napínavé, protože s počasím to bylo jako na houpačce, ale i když nám na obřad pršelo, byl to ten nejkrásnější den v našem životě a to hlavně díky celému týmu, který se o nás staral.

Veliké díky patří Martině Pilátové se kterou byla radost komunikovat. Kdykoli jsme měli nějaké otázky nebo si nevěděli rady, tak nám vždy byla ochotná otázky zodpovědět nebo s čímkoli poradit. Je opravdu vidět, že se svatbám věnuje už dlouho.

Ale veliké díky také patří i ostatním, a to kuchařům a obsluze. Jídlo bylo totiž naprosto fantastické a úžasně servírované. Nikdy nedošlo na to, že by něco nebylo doplněné nebo nesklizené. Obsluha byla famózní, nejen, že se o nás krásně starali až do ranních hodin, doplňovali, ale dokázali u toho zůstat velice příjemní, ochotní a vždy ve všem vyšli vstříc.

Na statku Benice, nebyl nikdy nic problém. Rozhodně Vás doporučujeme dál. Všem Vám za všechno ještě jednou děkujeme.

S pozdravem manželé Hájkovi

Manželé Vlnieškovi

Rádi bychom poděkovali Martině a celému týmu ze statku Benice. Benice byly prvním místem, na které jsme se při plánování svatby jeli podívat. Zalíbilo se nám tam tak, že už  jsme jinam nejeli. Na Benicích se nám líbil samotný statek, jeho okolí a i fakt, že obřad, hostina, párty a přespání je na jednom místě. Všechny přípravy nám usnadnila Martina Pilátová, nebyl problém o čemkoli se poradit nebo domluvit. I v den D nám Martina pomohla a podpořila nás. Všichni členové personálu byli profesionální, příjemní a ochotně nám vyšli ve všem vstříc. Všechny prostory statku jsou krásné a prostorné, pokoje zrekonstruované. Velké množství pochval jsme slyšeli na jídlo. Celému menu ani odpolednímu rautu nebylo co vytknout. Ještě jednou za všechno děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených klientů.

Benice můžeme srdečně doporučit všem, co chtějí pohodovou svatbu, v soukromí a na krásném místě.

Petra a Honza Vlnieškovi

Manželé Petrovi

Dobrý den,  paní Pilátová.

Rádi bychom se podělili o naše dojmy ze svatby…

Když jsme přijeli na statek poprvé, to bylo v zimě, věděli jsme, že toto místo bude přesně pro nás. Velice sympatické je spojení obřadu a hostiny na jedno místo a ještě k tomu  možnost ubytování. Oba jsme si svatbu náramně užili a to hlavně díky Vaší skvělé organizaci, kdy jsme během svatby nemuseli nic řešit a vše proběhlo podle našich představ. Až tedy na to počasí, které se bohužel objednat nedá. Jídlo bylo výtečné i dle hodnocení našich hostů. Doporučeného fotografa Lukáše Klusáka jsme si nemohli vynachválit. Z focení udělal atrakci, které se všichni rádi účastnili.

Moc za vše děkujeme a jsme rádi, že jsme si pro Náš den vybrali právě Barokní statek v Benicích.

Veronika a Honza Petrovi

Zuzka a Viki

Od začátku jsem věděla, že se chci vdát někde na statku a když jsme osobně zajeli na Statek Benice, byli jsme hned rozhodnutí. Celá spolupráce s paní Martinou probíhala skvěle, je to člověk, který se opravdu vyzná a se vším vám poradí a pomůže.

Během našeho svatebního dne jsme se nemuseli o nic starat, vše bylo zařízené a nachystané. O hosty bylo ze strany personálu perfektně postaráno až do rána a do teďka posloucháme ze strany rodiny a kamarádů, jaké tam bylo výborné jídlo. To bylo něco, na čem mi opravdu záleželo – servis a ať lidem chutná. Musím říct, že na Statku Benice splnili má očekávání a za to jim moc děkuji. Nic nebyl problém a ve všem mi vyšli vstříc. Rozhodně vás budu doporučovat dál.
Moc za vše děkujeme.

Zuzka a Viki

Manželé (Bílí) Králíčkovi

Minulou sobotu, 31.8.2019, jsme u vás prožili tu nejkrásnější svatbu na které jsme kdy byli – tu naší!

Když jsme v únoru vybírali naše svatební místo, tak jsme jako první prohlídku zvolili právě Statek Benice a udělali jsme moc dobře, protože nám to velice usnadnilo práci a na další místa už jsme nemuseli. Hned jak jsme, i v tom nevlídném únorovém počasí, dorazili na místo, tak to byla láska na první pohled. Poté se nám představila Martina Pilátová a bylo vymalováno J Ihned jsme oba věděli, že ona je ten pravý člověk, který by měl naší svatbu organizovat a koho chceme mít u sebe během celé naší svatby. Od začátku nám bylo jasné, že je to opravdový profesionál. Díky ní na naší svatbu nikdy nezapomeneme my ani všichni naši hosté. Chtěli bychom Martině moc poděkovat za nezapomenutelný den J. Lepší svatební koordinátorku jsme si ani nemohli přát. Díky ní byl celý náš svatební víkend naprosto bezchybný a úžasný.

Dále bychom rádi poděkovali i ostatnímu personálu za velmi profesionální přístup přes celý náš víkend. Všechno jídlo bylo naprosto úžasné a díky moc milému týmu za barem jsme měli v tom horkém a slunečném dnu neustále co pít. Vydrželi s námi až do ranních hodin a až do konce byli stále usměvaví a milí.

Jediné co nás mrzí je to, že si tento víkend nemůžeme zopakovat, ale věříme, že se na Statek Benice vrátíme na svatbu některých našich kamarádů, kteří s námi tento den prožili a těm ostatním budeme toto místo vřele doporučovat.

Statek Benice je nádherné romatické místo, které si zamilují nejen dospělí, ale i děti a to díky skvělému dětskému vnitřnímu i venkovnímu koutku a všem zvířatům v celém areálu.

Tato svatba naprosto předčila naše představy!

DĚKUJEME,

Tereza a Tomáš

Manželé Pětiocí

“Pro naši svatbu jsme si vybrali datum v květnu 2019. Přáli jsme si svatbu neformální, uvolněnou, veselou, a to se nám i díky statku Benice splnilo. Prostředí statku je krásné, nabízí spoustu volného prostoru pro zábavu a díky poloze na samotě se nemusíte bát, že budete někoho rušit. Personál byl příjemný a profesionální, jídlo bylo výborné. Vyzdvihnout bychom chtěli i komfortní ubytování v nově vybavených pokojích. Na statku Benice se líbilo nejen nám, ale i našim hostům, kteří si místo pochvalovali. Rovněž bychom tímto chtěli ještě jednou poděkovat paní Martině Pilátové, která se nám trpělivě věnovala po celou dobu příprav, vždy nám vyšla vstříc a po celý svatební den byla nám i hostům nápomocná. Statek Benice tak naprosto splnil naše představy, jednoduše nám tu bylo dobře.


Jana a Jirka

Manžele Sombergovi

Dobrý den!

Minulou sobotu jsme u Vás s manželem zažili nejhezčí den v životě – náš svatební den v Benicích.

To, že jsou Benice nádherné místo pro obřad, hostinu a párty až do rána, to jsme věděli, ale že tam zažijeme tak nepopsatelně skvělou atmosféru, to i sami hosté říkali, že nečekali. Bylo nádherné slunečné počasí, sedělo se až do večera venku a na plácku na nádvoří běhaly děti, mezi nimi naši pejsci, v chládku pod stromy seděli kamarádi, na dekách na travičce měly piknik opalující se kamarádky a rodina si užívala dobrého jídla a pití o stolů. Když jste nám přivedli poníky a pak bělouška na focení, všem se tajil dech! Náš fotograf měl tisíce možností pro focení, protože Benice jsou obklopeny rajskou přírodou, všude koníci a krásná zákoutí, klid a mír za zvuku žabího koncertu u rybníčku. Měli jsme hodně hostů a všechny jsme perfektně ubytovali, nikdo se nikde nemačkal a po západu sluníčka jsme se přesunuli dovnitř a děti rády využily dětského koutku v patře nad špejcharem. Děkuji skvělému personálu, dokonale se o nás starali a vyzvdvihuji servírku Petru, byla moc milá a ochotná nad rámec své pracovní náplně. Samozřejmě děkuji i Vám, Marti, byla jste skvělá a vše šlo jako po másle…. Nic se nepokazilo – nic! Bylo vše dokonalé! 

Skvělé místo pro pořádání střední – velké svatby! 

Svatba proběhla 1. 6. 2019

Jakubcovi

Manželé Jakubcovi

Ještě jednou Vám mockrát děkujeme za celý den, jen díky Vám a samozřejmě celého týmu proběhl velmi koordinovaně a bez jakýchkoliv zádrhelů. Všichni jsme si pochutnávali, myslím, že ne jednou jsem slyšela větu ” takhle jsem se nepřecpal/a už hodně dlouho” 🙂 Všechno to bylo opravdu výborné. Rádi Vás navštívíme, až si budeme chtít připomenout a oživit vzpomínky na svatbu.

Přeji Vám spoustu vydařených a sluncem prozářených svatebních dnů. Ať se Vám daří.

Hezký den,

Lucie (už) Jakubcová 🙂

Pro dostupnost termínů na rok 2020 a 2021 kontaktujte Martinu

martina@statekbenice.cz
+420 601 324 166

Kontakt

+420 601 324 166

martina@statekbenice.cz