Reference

Manželé Hájkovi

Dobrý den, paní Pilátová,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za naprosto neuvěřitelný, krásný a báječný svatební den, který jsme u Vás zažili. Doteď posloucháme od známých, že jsme si vybrali perfektní místo s fantastickým týmem lidí.

Hned naší první návštěvu na statku, jsme věděli, že je to to pravé místo pro náš velký den. Statek nás okouzlil nejen jeho prostředím, ale také úžasně milým a ochotným personálem. Byl přesně takový, jaký jsme si s manželem představovali. Nebylo třeba to přehánět ani s výzdobou, protože tohle místo bylo nádherné samo o sobě.

Udělat svatbu na tomto nádherném místě, bylo úžasné rozhodnutí. Během našeho dne to bylo celkem napínavé, protože s počasím to bylo jako na houpačce, ale i když nám na obřad pršelo, byl to ten nejkrásnější den v našem životě a to hlavně díky celému týmu, který se o nás staral.

Veliké díky patří Martině Pilátové se kterou byla radost komunikovat. Kdykoli jsme měli nějaké otázky nebo si nevěděli rady, tak nám vždy byla ochotná otázky zodpovědět nebo s čímkoli poradit. Je opravdu vidět, že se svatbám věnuje už dlouho.

Ale veliké díky také patří i ostatním, a to kuchařům a obsluze. Jídlo bylo totiž naprosto fantastické a úžasně servírované. Nikdy nedošlo na to, že by něco nebylo doplněné nebo nesklizené. Obsluha byla famózní, nejen, že se o nás krásně starali až do ranních hodin, doplňovali, ale dokázali u toho zůstat velice příjemní, ochotní a vždy ve všem vyšli vstříc.

Na statku Benice, nebyl nikdy nic problém. Rozhodně Vás doporučujeme dál. Všem Vám za všechno ještě jednou děkujeme.

S pozdravem manželé Hájkovi

Manželé Vlnieškovi

Rádi bychom poděkovali Martině a celému týmu ze statku Benice. Benice byly prvním místem, na které jsme se při plánování svatby jeli podívat. Zalíbilo se nám tam tak, že už  jsme jinam nejeli. Na Benicích se nám líbil samotný statek, jeho okolí a i fakt, že obřad, hostina, párty a přespání je na jednom místě. Všechny přípravy nám usnadnila Martina Pilátová, nebyl problém o čemkoli se poradit nebo domluvit. I v den D nám Martina pomohla a podpořila nás. Všichni členové personálu byli profesionální, příjemní a ochotně nám vyšli ve všem vstříc. Všechny prostory statku jsou krásné a prostorné, pokoje zrekonstruované. Velké množství pochval jsme slyšeli na jídlo. Celému menu ani odpolednímu rautu nebylo co vytknout. Ještě jednou za všechno děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených klientů.

Benice můžeme srdečně doporučit všem, co chtějí pohodovou svatbu, v soukromí a na krásném místě.

Petra a Honza Vlnieškovi

Manželé Petrovi

Dobrý den,  paní Pilátová.

Rádi bychom se podělili o naše dojmy ze svatby…

Když jsme přijeli na statek poprvé, to bylo v zimě, věděli jsme, že toto místo bude přesně pro nás. Velice sympatické je spojení obřadu a hostiny na jedno místo a ještě k tomu  možnost ubytování. Oba jsme si svatbu náramně užili a to hlavně díky Vaší skvělé organizaci, kdy jsme během svatby nemuseli nic řešit a vše proběhlo podle našich představ. Až tedy na to počasí, které se bohužel objednat nedá. Jídlo bylo výtečné i dle hodnocení našich hostů. Doporučeného fotografa Lukáše Klusáka jsme si nemohli vynachválit. Z focení udělal atrakci, které se všichni rádi účastnili.

Moc za vše děkujeme a jsme rádi, že jsme si pro Náš den vybrali právě Barokní statek v Benicích.

Veronika a Honza Petrovi

Zuzka a Viki

Od začátku jsem věděla, že se chci vdát někde na statku a když jsme osobně zajeli na Statek Benice, byli jsme hned rozhodnutí. Celá spolupráce s paní Martinou probíhala skvěle, je to člověk, který se opravdu vyzná a se vším vám poradí a pomůže.

Během našeho svatebního dne jsme se nemuseli o nic starat, vše bylo zařízené a nachystané. O hosty bylo ze strany personálu perfektně postaráno až do rána a do teďka posloucháme ze strany rodiny a kamarádů, jaké tam bylo výborné jídlo. To bylo něco, na čem mi opravdu záleželo – servis a ať lidem chutná. Musím říct, že na Statku Benice splnili má očekávání a za to jim moc děkuji. Nic nebyl problém a ve všem mi vyšli vstříc. Rozhodně vás budu doporučovat dál.
Moc za vše děkujeme.

Zuzka a Viki

Manželé (Bílí) Králíčkovi

Minulou sobotu, 31.8.2019, jsme u vás prožili tu nejkrásnější svatbu na které jsme kdy byli – tu naší!

Když jsme v únoru vybírali naše svatební místo, tak jsme jako první prohlídku zvolili právě Statek Benice a udělali jsme moc dobře, protože nám to velice usnadnilo práci a na další místa už jsme nemuseli. Hned jak jsme, i v tom nevlídném únorovém počasí, dorazili na místo, tak to byla láska na první pohled. Poté se nám představila Martina Pilátová a bylo vymalováno J Ihned jsme oba věděli, že ona je ten pravý člověk, který by měl naší svatbu organizovat a koho chceme mít u sebe během celé naší svatby. Od začátku nám bylo jasné, že je to opravdový profesionál. Díky ní na naší svatbu nikdy nezapomeneme my ani všichni naši hosté. Chtěli bychom Martině moc poděkovat za nezapomenutelný den J. Lepší svatební koordinátorku jsme si ani nemohli přát. Díky ní byl celý náš svatební víkend naprosto bezchybný a úžasný.

Dále bychom rádi poděkovali i ostatnímu personálu za velmi profesionální přístup přes celý náš víkend. Všechno jídlo bylo naprosto úžasné a díky moc milému týmu za barem jsme měli v tom horkém a slunečném dnu neustále co pít. Vydrželi s námi až do ranních hodin a až do konce byli stále usměvaví a milí.

Jediné co nás mrzí je to, že si tento víkend nemůžeme zopakovat, ale věříme, že se na Statek Benice vrátíme na svatbu některých našich kamarádů, kteří s námi tento den prožili a těm ostatním budeme toto místo vřele doporučovat.

Statek Benice je nádherné romatické místo, které si zamilují nejen dospělí, ale i děti a to díky skvělému dětskému vnitřnímu i venkovnímu koutku a všem zvířatům v celém areálu.

Tato svatba naprosto předčila naše představy!

DĚKUJEME,

Tereza a Tomáš

Manželé Pětiocí

“Pro naši svatbu jsme si vybrali datum v květnu 2019. Přáli jsme si svatbu neformální, uvolněnou, veselou, a to se nám i díky statku Benice splnilo. Prostředí statku je krásné, nabízí spoustu volného prostoru pro zábavu a díky poloze na samotě se nemusíte bát, že budete někoho rušit. Personál byl příjemný a profesionální, jídlo bylo výborné. Vyzdvihnout bychom chtěli i komfortní ubytování v nově vybavených pokojích. Na statku Benice se líbilo nejen nám, ale i našim hostům, kteří si místo pochvalovali. Rovněž bychom tímto chtěli ještě jednou poděkovat paní Martině Pilátové, která se nám trpělivě věnovala po celou dobu příprav, vždy nám vyšla vstříc a po celý svatební den byla nám i hostům nápomocná. Statek Benice tak naprosto splnil naše představy, jednoduše nám tu bylo dobře.


Jana a Jirka

Manžele Sombergovi

Dobrý den!

Minulou sobotu jsme u Vás s manželem zažili nejhezčí den v životě – náš svatební den v Benicích.

To, že jsou Benice nádherné místo pro obřad, hostinu a párty až do rána, to jsme věděli, ale že tam zažijeme tak nepopsatelně skvělou atmosféru, to i sami hosté říkali, že nečekali. Bylo nádherné slunečné počasí, sedělo se až do večera venku a na plácku na nádvoří běhaly děti, mezi nimi naši pejsci, v chládku pod stromy seděli kamarádi, na dekách na travičce měly piknik opalující se kamarádky a rodina si užívala dobrého jídla a pití o stolů. Když jste nám přivedli poníky a pak bělouška na focení, všem se tajil dech! Náš fotograf měl tisíce možností pro focení, protože Benice jsou obklopeny rajskou přírodou, všude koníci a krásná zákoutí, klid a mír za zvuku žabího koncertu u rybníčku. Měli jsme hodně hostů a všechny jsme perfektně ubytovali, nikdo se nikde nemačkal a po západu sluníčka jsme se přesunuli dovnitř a děti rády využily dětského koutku v patře nad špejcharem. Děkuji skvělému personálu, dokonale se o nás starali a vyzvdvihuji servírku Petru, byla moc milá a ochotná nad rámec své pracovní náplně. Samozřejmě děkuji i Vám, Marti, byla jste skvělá a vše šlo jako po másle…. Nic se nepokazilo – nic! Bylo vše dokonalé! 

Skvělé místo pro pořádání střední – velké svatby! 

Svatba proběhla 1. 6. 2019

Jakubcovi

Manželé Jakubcovi

Ještě jednou Vám mockrát děkujeme za celý den, jen díky Vám a samozřejmě celého týmu proběhl velmi koordinovaně a bez jakýchkoliv zádrhelů. Všichni jsme si pochutnávali, myslím, že ne jednou jsem slyšela větu ” takhle jsem se nepřecpal/a už hodně dlouho” 🙂 Všechno to bylo opravdu výborné. Rádi Vás navštívíme, až si budeme chtít připomenout a oživit vzpomínky na svatbu.

Přeji Vám spoustu vydařených a sluncem prozářených svatebních dnů. Ať se Vám daří.

Hezký den,

Lucie (už) Jakubcová 🙂

Hričkovi

Manželé Hričkovi

V Benicích jsme se brali 30.9.2017. Krásné místo pro svatbu v přírodním i honosnějším stylu (záleží jen na vašem vkusu). 

Všichni hosté byli ze svatby nadšení, je pravda, že vyšlo i krásně počasí.

Rádi bychom poděkovali svatební koordinátorce z Benic paní Pilátové za pomoc a rady při přípravách, a především v samotný svatební den, kdy nám byla celý den po ruce a informovala hosty o tom co se bude dít a kam se mají připravit. Velkou výhodou Benic je možnost ubytování většího množství lidí, a také špejchar, ve kterém jsou pořádány hostiny, je vhodný pro samotnou svatební hostinu i celovečerní program, tzv. vše na jednom místě. 

Kuchyně rovněž bezvadná, zejména guláš a grilované jehněčí bylo nepřekonatelné. 

Benice jsou dobře připraveny i na malé děti, nad špejcharem je dětský koutek a v těsné blízkosti statku zvířecí farma a dětské hřiště s pískovištěm, trampolínou a houpačkami.

Špačkovi

Manželé Špačkovi

Vážená paní Pilátová,

rádi bychom Vám, a rovněž i celému týmu, ještě jednou poděkovali za překrásný svatební den,
který jsme si na statku Benice užili.

Přestože jsme Vás během příprav zásobovali mnoha dotazy, často i ve velmi pozdních hodinách,
vždy jsme u Vás našli odpověď, popřípadě radu, což ukazuje nejen na Váš profesionální přístup,
ale rovněž Vaši empatii do „kůže“ svatebčanů, za což jsme byli velmi rádi.

Již v pátek před svatebním dnem, který jsme na statku Benice s pár hosty trávili, jsme měli vše připraveno tak, jak jsme si předem dohodli, a proto už toho dne byla u prvních hostů vidět spokojenost, avšak svatební den byla kapitola sama o sobě.

Svatební den byl naprosto úžasný!!! Vše klapalo a vyšlo na 100 %. Velmi dobrou volbou před obřadem byly Benické kanapky, které všem chutnaly, a každý si našel tu svou. Obědové svatební menu bylo rovněž skvěle připravené a velmi chutné, a proto ani raut nemohl, dopadnou jinak. Velký dík tak patří paní kuchařce a jejímu týmu. Výzdoba obřadu byla krásná a stylově se hodila ke statku. Nezapomenutelným zážitkem však byl kočár s koňmi a kočím, který nás odvezl na svatební focení. „Později jsem se od své ženy dozvěděl, že si připadala jako princezna“. Velmi jsme ocenili taktéž pozitivní přístup obsluhujícího personálu, který nejen skvěle vypadal, ale také byl při pracovním tempu náramně sladěn. Přesto bych si však dovolil vyzdvihnout pozitivní přístup paní Andrey
za barem, která i v ranních hodinách nešetřila úsměvem a pozitivní náladou. Svatební den tak proběhl hladce, pohodově a hlavně v dobré náladě, kdy jsme se opravdu nemuseli o nic starat,
jelikož bylo vše připraveno a běželo podle plánu, za což samozřejmě vděčíme Vám, Vašemu týmu,
a v neposlední řadě také svatebčanům.

Pozitivní byly rovněž ohlasy svatebčanů, které jsme probrali u společné nedělní snídaně, která už jen završila předchozí dokonalý svatební den.

Díky Vám a Vašemu týmu se naše svatba stala nezapomenutelným dnem v našem životě. Dostali jsme přesně to, co jsme od svatby očekávali…užít si ji a mít na co vzpomínat. A určitě víme, že jsme svatbou na statku nebyli naposledy.

Děkujeme, Jana a Michal.

Pro dostupnost termínů na rok 2020 kontaktujte Martinu

martina@statekbenice.cz
+420 601 324 166

Kontakt

+420 601 324 166

martina@statekbenice.cz