Reference

Manželé (Bílí) Králíčkovi

Minulou sobotu, 31.8.2019, jsme u vás prožili tu nejkrásnější svatbu na které jsme kdy byli – tu naší!

Když jsme v únoru vybírali naše svatební místo, tak jsme jako první prohlídku zvolili právě Statek Benice a udělali jsme moc dobře, protože nám to velice usnadnilo práci a na další místa už jsme nemuseli. Hned jak jsme, i v tom nevlídném únorovém počasí, dorazili na místo, tak to byla láska na první pohled. Poté se nám představila Martina Pilátová a bylo vymalováno J Ihned jsme oba věděli, že ona je ten pravý člověk, který by měl naší svatbu organizovat a koho chceme mít u sebe během celé naší svatby. Od začátku nám bylo jasné, že je to opravdový profesionál. Díky ní na naší svatbu nikdy nezapomeneme my ani všichni naši hosté. Chtěli bychom Martině moc poděkovat za nezapomenutelný den J. Lepší svatební koordinátorku jsme si ani nemohli přát. Díky ní byl celý náš svatební víkend naprosto bezchybný a úžasný.

Dále bychom rádi poděkovali i ostatnímu personálu za velmi profesionální přístup přes celý náš víkend. Všechno jídlo bylo naprosto úžasné a díky moc milému týmu za barem jsme měli v tom horkém a slunečném dnu neustále co pít. Vydrželi s námi až do ranních hodin a až do konce byli stále usměvaví a milí.

Jediné co nás mrzí je to, že si tento víkend nemůžeme zopakovat, ale věříme, že se na Statek Benice vrátíme na svatbu některých našich kamarádů, kteří s námi tento den prožili a těm ostatním budeme toto místo vřele doporučovat.

Statek Benice je nádherné romatické místo, které si zamilují nejen dospělí, ale i děti a to díky skvělému dětskému vnitřnímu i venkovnímu koutku a všem zvířatům v celém areálu.

Tato svatba naprosto předčila naše představy!

DĚKUJEME,

Tereza a Tomáš

Manželé Pětiocí

“Pro naši svatbu jsme si vybrali datum v květnu 2019. Přáli jsme si svatbu neformální, uvolněnou, veselou, a to se nám i díky statku Benice splnilo. Prostředí statku je krásné, nabízí spoustu volného prostoru pro zábavu a díky poloze na samotě se nemusíte bát, že budete někoho rušit. Personál byl příjemný a profesionální, jídlo bylo výborné. Vyzdvihnout bychom chtěli i komfortní ubytování v nově vybavených pokojích. Na statku Benice se líbilo nejen nám, ale i našim hostům, kteří si místo pochvalovali. Rovněž bychom tímto chtěli ještě jednou poděkovat paní Martině Pilátové, která se nám trpělivě věnovala po celou dobu příprav, vždy nám vyšla vstříc a po celý svatební den byla nám i hostům nápomocná. Statek Benice tak naprosto splnil naše představy, jednoduše nám tu bylo dobře.


Jana a Jirka

Manžele Sombergovi

Dobrý den!

Minulou sobotu jsme u Vás s manželem zažili nejhezčí den v životě – náš svatební den v Benicích.

To, že jsou Benice nádherné místo pro obřad, hostinu a párty až do rána, to jsme věděli, ale že tam zažijeme tak nepopsatelně skvělou atmosféru, to i sami hosté říkali, že nečekali. Bylo nádherné slunečné počasí, sedělo se až do večera venku a na plácku na nádvoří běhaly děti, mezi nimi naši pejsci, v chládku pod stromy seděli kamarádi, na dekách na travičce měly piknik opalující se kamarádky a rodina si užívala dobrého jídla a pití o stolů. Když jste nám přivedli poníky a pak bělouška na focení, všem se tajil dech! Náš fotograf měl tisíce možností pro focení, protože Benice jsou obklopeny rajskou přírodou, všude koníci a krásná zákoutí, klid a mír za zvuku žabího koncertu u rybníčku. Měli jsme hodně hostů a všechny jsme perfektně ubytovali, nikdo se nikde nemačkal a po západu sluníčka jsme se přesunuli dovnitř a děti rády využily dětského koutku v patře nad špejcharem. Děkuji skvělému personálu, dokonale se o nás starali a vyzvdvihuji servírku Petru, byla moc milá a ochotná nad rámec své pracovní náplně. Samozřejmě děkuji i Vám, Marti, byla jste skvělá a vše šlo jako po másle…. Nic se nepokazilo – nic! Bylo vše dokonalé! 

Skvělé místo pro pořádání střední – velké svatby! 

Svatba proběhla 1. 6. 2019

Jakubcovi

Manželé Jakubcovi

Ještě jednou Vám mockrát děkujeme za celý den, jen díky Vám a samozřejmě celého týmu proběhl velmi koordinovaně a bez jakýchkoliv zádrhelů. Všichni jsme si pochutnávali, myslím, že ne jednou jsem slyšela větu ” takhle jsem se nepřecpal/a už hodně dlouho” 🙂 Všechno to bylo opravdu výborné. Rádi Vás navštívíme, až si budeme chtít připomenout a oživit vzpomínky na svatbu.

Přeji Vám spoustu vydařených a sluncem prozářených svatebních dnů. Ať se Vám daří.

Hezký den,

Lucie (už) Jakubcová 🙂

Hričkovi

Manželé Hričkovi

V Benicích jsme se brali 30.9.2017. Krásné místo pro svatbu v přírodním i honosnějším stylu (záleží jen na vašem vkusu). 

Všichni hosté byli ze svatby nadšení, je pravda, že vyšlo i krásně počasí.

Rádi bychom poděkovali svatební koordinátorce z Benic paní Pilátové za pomoc a rady při přípravách, a především v samotný svatební den, kdy nám byla celý den po ruce a informovala hosty o tom co se bude dít a kam se mají připravit. Velkou výhodou Benic je možnost ubytování většího množství lidí, a také špejchar, ve kterém jsou pořádány hostiny, je vhodný pro samotnou svatební hostinu i celovečerní program, tzv. vše na jednom místě. 

Kuchyně rovněž bezvadná, zejména guláš a grilované jehněčí bylo nepřekonatelné. 

Benice jsou dobře připraveny i na malé děti, nad špejcharem je dětský koutek a v těsné blízkosti statku zvířecí farma a dětské hřiště s pískovištěm, trampolínou a houpačkami.

Špačkovi

Manželé Špačkovi

Vážená paní Pilátová,

rádi bychom Vám, a rovněž i celému týmu, ještě jednou poděkovali za překrásný svatební den,
který jsme si na statku Benice užili.

Přestože jsme Vás během příprav zásobovali mnoha dotazy, často i ve velmi pozdních hodinách,
vždy jsme u Vás našli odpověď, popřípadě radu, což ukazuje nejen na Váš profesionální přístup,
ale rovněž Vaši empatii do „kůže“ svatebčanů, za což jsme byli velmi rádi.

Již v pátek před svatebním dnem, který jsme na statku Benice s pár hosty trávili, jsme měli vše připraveno tak, jak jsme si předem dohodli, a proto už toho dne byla u prvních hostů vidět spokojenost, avšak svatební den byla kapitola sama o sobě.

Svatební den byl naprosto úžasný!!! Vše klapalo a vyšlo na 100 %. Velmi dobrou volbou před obřadem byly Benické kanapky, které všem chutnaly, a každý si našel tu svou. Obědové svatební menu bylo rovněž skvěle připravené a velmi chutné, a proto ani raut nemohl, dopadnou jinak. Velký dík tak patří paní kuchařce a jejímu týmu. Výzdoba obřadu byla krásná a stylově se hodila ke statku. Nezapomenutelným zážitkem však byl kočár s koňmi a kočím, který nás odvezl na svatební focení. „Později jsem se od své ženy dozvěděl, že si připadala jako princezna“. Velmi jsme ocenili taktéž pozitivní přístup obsluhujícího personálu, který nejen skvěle vypadal, ale také byl při pracovním tempu náramně sladěn. Přesto bych si však dovolil vyzdvihnout pozitivní přístup paní Andrey
za barem, která i v ranních hodinách nešetřila úsměvem a pozitivní náladou. Svatební den tak proběhl hladce, pohodově a hlavně v dobré náladě, kdy jsme se opravdu nemuseli o nic starat,
jelikož bylo vše připraveno a běželo podle plánu, za což samozřejmě vděčíme Vám, Vašemu týmu,
a v neposlední řadě také svatebčanům.

Pozitivní byly rovněž ohlasy svatebčanů, které jsme probrali u společné nedělní snídaně, která už jen završila předchozí dokonalý svatební den.

Díky Vám a Vašemu týmu se naše svatba stala nezapomenutelným dnem v našem životě. Dostali jsme přesně to, co jsme od svatby očekávali…užít si ji a mít na co vzpomínat. A určitě víme, že jsme svatbou na statku nebyli naposledy.

Děkujeme, Jana a Michal.

Juránkov

Manželé Juránkovi

Dobrý den paní Pilátová,

chtěli jsme Vám poděkovat za naprosto báječný, svatební den, který jsme si všichni moc užili.  Už hned napoprvé nás statek Benice naprosto okouzlil svým prostředím a hned jsme věděli, že to je místo pro náš den D. Byl přesně takový, jaký jsme si s manželem vysnili – přirozený, nenucený, plný radosti a lásky. Jsme moc rádi, že jsme se nakonec rozhodli na statku Benice udělat i svatební obřad, což bylo skvělé rozhodnutí. Sice na začátku dne to vypadalo napínavě, protože pršelo od 4.hod od rána a přestalo asi hodinu před obřadem. Ale obřad byl na nádvoří statku okouzlující a krásně od Vás přichystaný. Poděkování patří kuchyni a obsluhujícímu personálu, kteří se o všechny svatební hosty starali. Všichni byli příjemní, usměvavý a bylo to takové rodinné. Ať se zamyslím jak chci, jedinou chybu, kterou tento svatební den měl, bylo, že utekl strašně rychle. 🙂 Určitě se moc rádi zase vrátíme…třeba na naše první výročí. 🙂

Přejeme krásný zbytek léta a spousty dalších spokojených novomanželů.

S pozdravem

manželé Juránkovi (svatba sl. Hladká)

Adámkovi

Manželé Adámkovi

Dobrý den paní Martinko,

omlouváme se za celkem hooodně opožděnou zprávu. Chtěli bychom Vám ještě jednou z celého srdce poděkovat za spolupráci s Vámi. Svatba u Vás na statku byla bezpochyby ta nejlepší volba. Nádherné prostředí, milý personál a celkově pohodová atmosféra. Nedokázala jsem si moc představit svatbu s miminkem, ale díky Vašim zkušenostem, empatii a trpělivosti jsme si to všichni mohli užít a užili. Přejeme Vám spoustu spokojených novomanželů a svatebčanů. 

Jste skvělá koordinátorka a osoba. Mějte se krásně a ať se Vám i celému týmu i nadále daří ve všech sférách.

S pozdravem 

teď již Jana a Martin Adámkovi 😉 (Sekerová)

Burešovi 

Manželé Burešovi

Dobrý den,

Moc rádi bychom ještě jednou poděkovali celému statku a lidem, kteří nám dopomohli udělat náš den D nezapomenutelným.

Od prvních chvil, kdy jsme se byli u Vás podívat a začla jsem být v kontaktu s Martinou Pilátovou, která je opravdu skvělá, její přátelský a klidný přístup je úžasný, jsem věděla, že jsme vybrali úplně fantastické místo. Naše svatba se vydařila od začátku až do konce. Personál byl hrozně milý, ochotný a přátelský, do teď od našich hostů slyším jen samou chválu a to jak na celý statek, ubytování, jidlo…prostě na vše.

Musím za nás oba říct, že na 3.6.2017 nikdy v životě nezapomeneme a kdybychom měli znovu vybírat, neváhali bychom ani sekundu. Moc rádi se za Vámi budeme vracet a všude budeme jen doporučovat. 

Přejeme Vám samé tak krásné svatby a mnoho štěstí ve všem.

Petra a Honza Burešovi 

I-a-H.-Petráčková

I & H

Pro náš velký den jsme preferovali místo v přírodě, v selském stylu, někde na samotě a hlavně jsme hledali prostor, kde by se mohlo vše odehrávat na jednom místě (ubytování, parkování, prostor pro večerní zábavu venku i uvnitř) a to vše statek Favory splňoval. Hned od prvního okamžiku jsem si toto místo oblíbila, příjemné prostředí, zvlněná krajina, koně, drobné domácí zvířectvo pobíhající  volně za statkem, nádherný interiér, který není zapotřebí vůbec zdobit a zázemí pro děti. Obřad proběhl venku před špejcharem a máme mnoho krásných fotek, pro zpestření programu jsme si domluvili prohlídku hřebčína, s čímž jsme nakonec měli větší úspěch u dospělých než dětí :). Komunikace probíhala obratem, dokonce se nám výborně osvědčilo předání čísla na koordinátorku Martinu, a tedy v den D jsem nemuseli mít telefony po ruce (kapela, cukrářka atp.). Setkání s hlavní kuchařkou bylo příjemné, ochotně nám poradila ohledně svatebního menu a bez problému nám vyšla vstříc s úpravou jídelníčku oproti základní nabídce statku. V náš velký den celá organizace klapla perfektně (pouštění hudby, servírování, výborná kuchyně, grilování atp.), personál byl milí, ochotný a prostě celý kolektiv statku se zasloužil, že máme mnoho krásných vzpomínek. Velké díky všem. 

Ještě jednou moc děkujeme a snad někdy na viděnou I a H. (Petráčková)

Pro dostupnost termínů na rok 2019 a 2020 kontaktujte Martinu

martina@statekbenice.cz
+420 601 324 166

Kontakt

+420 601 324 166

martina@statekbenice.cz